MENTORLOOPS

Real-life strategy to reach your goals.

Mentorloops, temelleri Berkeley, Kaliforniya’da atılan bir akademik startup kuruluşudur. Gerek akademik yolculuğunda, gerekse kariyer hedeflerinde başarıyı ve hayat boyu mutluluğu hedefleyen danışanları, kendi alanında uzman, geniş birikim ve tecrübeye sahip olan nitelikli mentorlar ile eşleştiriyoruz. İnsan odaklı bir kuruluş olarak, yaş, ırk, cinsiyet, cinsel eğilim, etnik köken, milliyet, sosyo-ekonomik statü, din, siyasi görüş ya da bedensel engel ayrımı yapmaksızın her kesim ve yaştan bireyler ile çalışıyor, onlara kişiye özel plan hazırlıyoruz. Üstelik dünyanın neresinde olduklarına bakılmaksızın, her danışana aynı ilgi ve alaka ile yaklaşıp kaliteli bir hizmeti sunuyoruz. Mentorluk, staj, araştırma projeleri, iş bulma, start-up ve şirket kurma, akademik destek, online eğitim, yayıncılık, sosyal inovasyon ve burs gibi birçok hizmet sunmakla beraber hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir.

We strive for diversity across the globe

Yeni Nesil Beslenme

Beslenme alışkanlığı son dönemlerde çocuklar başta olmak üzere pek çok insanda değişim göstermiş durumda. Bununla birlikte de beslenme ile alakalı pek çok yeni terim ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi de yeni nesil beslenme kavramı. Yeni nesil beslenme ile insanların kaliteli yaşamı yakalamaları gerekir. Peki, nedir bu kaliteli yaşam ve kaliteli yaşam nasıl yakalanır?

Prof. Dr. Oğuz Öztürk, Ecz. Mehmet Fatih Müderrisoğlu, Prof. Dr. Murat Kartal ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayın serilerini izleyebilirsiniz.