aba Eğitim

aba Yurt Dışı Eğitim

aba Eğitim’in misyonu; öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek, onlara akademik ve kişisel yaşamlarında başarıya ulaşmaları için yol göstermektir. Bu misyonu özümsemiş olan aba Eğitim danışmanları da öğrencilerine başvuru işlemlerinin her adımında rehberlik etmek, eğitim vermek ve alanında en iyi çocuk yuvaları, anaokulları, ilköğretim okulları, kolej, üniversite, yükseklisans ve profesyonel okullara kabul edilmelerini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedef edinmişlerdir.

Design House Istanbul

Design House İstanbul portfolyo tasarımı, dijital ortamda 3 boyutlu tasarım, 3D printer teknolojisi, farklı malzemeler ile sanat atölyesi eğitimleri için her biri prestijli üniversitelerin ilgili alanlarından mezun eğitmen sanatçı tasarımcı kadrosu ve ayrıca dışa vurumcu sanat terapisi için konularında deneyimli psikologlarla çalışır.

Yeşil Akademi Platformu

Yeşil Akademi Platformu, akademik dünyanın çabasıdır. Promete’nin insanlığa getirdiği ateş bilgidir! Bilgi ve bilimin kılavuz ışığında, misyonunu eğitim, araştırma ve projeler ile gerçekleştirecektir.

aba Yayıncılık

Aba Yayın Maker Movement Türkiye temsilcisidir. 2008 yılından beri Maker Kitaplığı’nın çeviri ve basımını şirketimiz üstlenmiştir. Kurumumuz 2018 itibarıyla Manga Kılavuz serisinin de temsilciğini üstlenmiştir.

aba Psikoloji

Aba Psikoloji olarak “Her birey özeldir.” anlayışıyla danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışanlarımızla bireysel olarak uzman psikologlarımız eşliğinde ilgilenilmektedir. Danışmanlık sürecinde öncelikle çeşitli testler ve seanslar yoluyla kişinin kendine özgü özellikleri saptanır. Ardından, bu özellikler göz önünde bulundurularak  kişiye özel yöntemler, metotlar, çalışma biçimleri ve kariyer planları hazırlanır.

Nova Nutrica

NovaNutrica, bilimsel çalışmaları ile alanlarında kendilerini göstermiş, araştırmalarına devam eden uzman akademisyenler tarafından; birbirini tamamlayan tıp ve farmakognozi, farmasötik teknoloji, fitoterapi, apiterapi ve aromaterapi gibi eczacılığın çeşitli alanları ile sektörel ve vizyoner deneyiminin bir araya gelmesi ile kuruldu.  Ürünlerimiz bilimsel çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış ve yeni yöntemler geliştirilmesi ile etkinliği arttırılarak elde edilmiş ürünlerin bir araya gelmesi ile formüle edildi.

Keiretsu Forum Türkiye

Keiretsu Forum, iş dünyasının önde gelen isimlerinden, özel sermaye yatırımcılarından, risk sermayedarlarından ve kolektif / kurumsal yatırımcılardan oluşan dünyanın lider yatırımcı topluluğudur. Keiretsu Forum kaliteli bir girişim yaratmak için gerekli olan sermaye, yetenek, teknoloji, ve kaynaklara erişimi kolaylaştırmak için girişim sermayedarları, üniversiteler ve diğer partner kuruluşlar ile iş birliği içerisinde çalışır.

Mentorloops

Mentorloops, temelleri Berkeley, Kaliforniya’da atılan bir akademik startup kuruluşudur. Gerek akademik yolculuğunda, gerekse kariyer hedeflerinde başarıyı ve hayat boyu mutluluğu hedefleyen danışanları, kendi alanında uzman, geniş birikim ve tecrübeye sahip olan nitelikli mentorlar ile eşleştiriyoruz. İnsan odaklı bir kuruluş olarak, yaş, ırk, cinsiyet, cinsel eğilim, etnik köken, milliyet, sosyo-ekonomik statü, din, siyasi görüş ya da bedensel engel ayrımı yapmaksızın her kesim ve yaştan bireyler ile çalışıyor, onlara kişiye özel plan hazırlıyoruz. Üstelik dünyanın neresinde olduklarına bakılmaksızın, her danışana aynı ilgi ve alaka ile yaklaşıp kaliteli bir hizmeti sunuyoruz.

Nobel Explorers

Nobel Explorers, dünyanın dört bir yanından işbirlikçileri içerir. Farklı ve küresel ekiplerin gücüne inanan eğitimciler, ebeveynler, teknoloji uzmanları, danışmanlar, girişimciler ve STEM ile sosyal becerilerin yaratıcı temsilcileriyiz. Bu küresel öğrenme topluluğunu oluşturmak ve gençlerimiz için geleceği değiştirmek için ortak arzunun yanı sıra çeşitli bakış açıları ve geçmişler getiriyoruz.

SOIL Innolab

Gençleri​ ​merkeze​ ​alarak​ ​onların​ ​zihinsel,​ ​fiziksel,​ ​sosyal​ ​gelişimlerine;​ ​sağlıklı, yaratıcı,​ ​kendini​ ​ifade​ ​eden​ ​ve​ ​farklı​ ​ifadelere​ ​saygı​ ​duyan,​ ​aynı​ ​zamanda​ ​yakın/uzak çevrelerine​ ​duyarlı​ ​birer​ ​birey​ ​olarak​ ​yetişmelerine​ ​katkıda​ ​bulunmak​ ​için​ ​oluşmuş,​ ​kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.